- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бежов |
| Височина | 25 cm |
| Тегло | 3.12 Kg |
| Функции | 12-часов таймер, LED, Безопасно спиране, Дистанционно управление, Защита от прегряване, Нагревателен елемент PTC |
| Дизайн | За стена |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална мощност | 3000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 14 м² |
| Color | Бронз |
| Гаранция | 24 месеца |