- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Bej |
| Inaltime | 25 cm |
| Greutate | 3.12 Kg |
| Functii | 12-ore timer, LED, Frânare sigură, Telecomandă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Нагревателен елемент PTC |
| Design | Pentru un zid |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 3000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 14 м² |
| Culoare | Bronz |
| Garanție | 24 месеца |