- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υψος | 25 cm |
| Βάρος | 3.12 Kg |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης 12 ωρών, LED, Безопасно спиране, Τηλεχειριστήριο, Προστασία από υπερθέρμανση, Нагревателен елемент PTC |
| Σχέδιο | Για τοίχο |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 3000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 14 м² |
| Χρώμα | Μπρούντζος |
| Εγγύηση | 24 месеца |