- -14,83 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 18 cm |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Функции | LED, Wi-Fi, Безопасно спиране, Дистанционно управление, Защита от прегряване, Нагревателен елемент PTC, Настройка на температурата, Седмичен програматор, Функция Отворена врата/прозорец |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 220-240V~50 Hz |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 14 м² |
| Гаранция | 24 месеца |