- -14,83 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 18 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Λειτουργίες | LED, Wi-Fi, Безопасно спиране, Τηλεχειριστήριο, Προστασία από υπερθέρμανση, Нагревателен елемент PTC, Настройка на температурата, Седмичен програматор, Функция Отворена врата/прозорец |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V~50 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 14 м² |
| Εγγύηση | 24 месеца |