- -14,83 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 18 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Functii | LED, Wi-Fi, Frânare sigură, Telecomandă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Нагревателен елемент PTC, Setarea temperaturii, Programator săptămânal, Funcția deschisă a ușii / ferestrei |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 220-240V~50 Hz |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 14 м² |
| Garanție | 24 месеца |