Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял/Черен |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 15.3 cm |
| Дължина | 20.5 cm |
| Функции | Вентилатор, Защита срещу преобръщане, Светлинен индикатор |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Гаранция | 24 месеца |