Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb negru |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 15.3 cm |
| Lungime | 20.5 cm |
| Functii | Ventilator, Protecție împotriva răsturnării, Indicatorul luminos |
| Trepte putere | 1 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Garanție | 24 luni |