Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Ασπρο/ μαύρο |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 15.3 cm |
| Μήκος | 20.5 cm |
| Λειτουργίες | Ανεμιστήρας, Προστασία ανατροπής, Φωτεινή ένδειξη |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |