(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял/Черен |
| Височина | 21.9 cm |
| Ширина | 9.8 cm |
| Дължина | 15.9 cm |
| Функции | Защита от прегряване, Регулируем термостат |
| Дизайн | Компактен |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Гаранция | 24 месеца |