(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Ασπρο/ μαύρο |
| Υψος | 21.9 cm |
| Πλάτος | 9.8 cm |
| Μήκος | 15.9 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης |
| Σχέδιο | Συμπαγής |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |