(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb negru |
| Inaltime | 21.9 cm |
| Latime | 9.8 cm |
| Lungime | 15.9 cm |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Termostat reglabil |
| Design | Compact |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Garanție | 24 luni |