- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 61 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Функции | LED, Дистанционно управление, Защита от прегряване, Защита при падане, Осцилация |
| Дизайн | Кула |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 1500 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 8 м² |
| Гаранция | 24 месеца |