- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 61 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Functii | LED, Telecomandă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția în cădere, Oscilaţie |
| Design | Turn |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 1500 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 8 m² |
| Garanție | 24 luni |