- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 61 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Λειτουργίες | LED, Τηλεχειριστήριο, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία από πτώση, Ταλάντωση |
| Σχέδιο | Πύργος |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 8 m² |
| Εγγύηση | 24 μήνες |