- -38,35 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 50 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Тегло | 2.3 Kg |
| Функции | Дистанционно управление |
| Дизайн | Кула |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |