- -38,35 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 50 cm |
| Latime | 15 cm |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Functii | Telecomandă |
| Design | Turn |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |