- -38,35 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Βάρος | 2.3 Kg |
| Λειτουργίες | Τηλεχειριστήριο |
| Σχέδιο | Πύργος |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |