- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Тегло | 2.5 Kg |
| Функции | Безшумен |
| Дизайн | За стена |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 23 м² |