- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάρος | 2.5 Kg |
| Λειτουργίες | Σιωπηλός |
| Σχέδιο | Για τοίχο |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 23 м² |