- -51,13 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 55 cm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Functii | Tăcut |
| Design | Pentru un zid |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 23 м² |