- -46,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 33 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 0 Kg |
| Материал рафтове | Инокс |
| Нетен обем хладилник | 33 l |
| Брой рафтове хладилник | 5 |
| Климатичен клас | ST |
| Мощност | 0 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 132 kWh |
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 26 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 33 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G |
| Височина | 61 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дълбочина | 51 cm |
| Тегло | 14 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 24 месеца |