- -46,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 33 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 0 Kg |
| Υλικά ράφια | Inox |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 33 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 5 |
| Κλιματική τάξη | ST |
| Εξουσία | 0 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 132 kWh |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 26 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 33 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ειδικοί θάλαμοι | Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |
| Υψος | 61 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Βάρος | 14 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 μήνες |