- -46,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 33 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 0 Kg |
| Rafturi materiale | Inox |
| Frigider cu volum net | 33 l |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Clasa de climă | ST |
| Putere | 0 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 132 kWh |
| Tipul de afișare | Ecran tactil |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 33 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Secții speciale | Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G |
| Înălţime | 61 cm |
| Lăţime | 26 cm |
| Adâncime | 51 cm |
| Greutate | 14 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 luni |