- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
| Функции | LED осветление |
| Технологии | LED оветление |
| Материал рафтове | Дърво |
| Брой рафтове хладилник | 6 |
| Климатичен клас | SN/N/ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Мощност | 70 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 145 kWh |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | G |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Нетен обем | 93 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G |
| Ширина | 47 cm |
| Дълбочина | 47 cm |
| Дължина на кабела | 170 cm |
| Тегло | 25.8 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Тип | Свободностоящ |
| Гаранция | 5 години |