- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
| Funcții | Iluminare LED |
| Tehnologii | LED оветление |
| Rafturi materiale | Lemn |
| Numărul de rafturi frigider | 6 |
| Clasa de climă | SN/N/ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Putere | 70 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 145 kWh |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | G |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Volumul net | 93 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G |
| Lăţime | 47 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Lungimea cablului | 170 cm |
| Greutate | 25.8 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Tip | Свободностоящ |
| Garanție | 5 ani |