- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED |
| Τεχνολογία | LED оветление |
| Υλικά ράφια | Ξύλο |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 6 |
| Κλιματική τάξη | SN/N/ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Εξουσία | 70 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 145 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Καθαρός όγκος | 93 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |
| Πλάτος | 47 cm |
| Βάθος | 47 cm |
| Μήκος καλωδίου | 170 cm |
| Βάρος | 25.8 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Ενα είδος | Свободностоящ |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |