- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ъглошлайфи, шмиргели и полирмашини |
|
| Тип захранване | Мрежово |
| Тип занимание | Полупрофесионално |
| Цвят | Жълт Черен |
| Тип продукт | Ъглошлайф |
| Повърхност за работа | Метал |
| Мощност | 2350 W |
| Максимална скорост (об/мин) | 6000 |
| Ширина | 165 мм |
| Дължина | 560 мм |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Тегло | 5.7 Kg |
| Диаметър диск | 230 м |