- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ъглошлайфи, шмиргели и полирмашини |
|
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Είδος επαγγέλματος | Ημιεπαγγελματικό |
| Χρώμα | Жълт Черен |
| Τύπος Προϊόντος | Γωνιακός μύλος |
| Επιφάνεια εργασίας | Μέταλλο |
| Εξουσία | 2350 W |
| Μέγιστη ταχύτητα (rpm) | 6000 |
| Πλάτος | 165 мм |
| Μήκος | 560 мм |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Βάρος | 5.7 Kg |
| Διάμετρος δίσκου | 230 м |