- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ъглошлайфи, шмиргели и полирмашини |
|
| Tipul sursei de alimentare | La reţea |
| Tip de ocupație | Profesional |
| Culoare | Negru/gAlb |
| Tip produs | Slefuire unghi |
| Suprafata de lucru | Metal |
| Putere | 2350 W |
| Viteza maxima (rpm) | 6000 |
| Lăţime | 165 мм |
| Lungime | 560 мм |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Greutate | 5.7 Kg |
| Diametrul discului | 230 м |