- -37,74 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Самопочистване, Автоматично изключване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 3100 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 0.35 l |
| Количество пара (g/min) | 45 |
| Парна струя (g/min) | 210 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 17.6 cm |
| Ширина | 33.8 cm |
| Дължина | 14.6 cm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |