- -37,74 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Auto-curățare, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 3100 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 0.35 l |
| Debit abur (g/min) | 45 |
| Debit jet abur (g/min) | 210 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 17.6 cm |
| Latime | 33.8 cm |
| Lungime | 14.6 cm |
| Lungime cablu | 3 m |
| Greutate | 1 Kg |
| Garanție | 24 luni |