- -37,74 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτοκαθαριζόμενο, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 3100 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.35 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 45 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 210 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 17.6 cm |
| Πλάτος | 33.8 cm |
| Μήκος | 14.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |