- -40,48 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Син |
| Функции | Автоматично изключване, Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 1700 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 150 ml |
| Количество пара (g/min) | 20 |
| Материал на гладещата повърхност | Тефлон |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |