- -40,48 €

Ισιώστε τις ζάρες και ανανεώστε τα υφάσματα με το Steam Genie 2 σε 1 με λειτουργία ατμού και σιδερώματος. Ο γρήγορος χρόνος προθέρμανσης 60 δευτερολέπτων και η τεχνολογία μίας θερμοκρασίας το καθιστούν γρήγορο και εύκολο στη χρήση.
- Ισχύς: 1700 W
- Γρήγορη θέρμανση: έως 60 δευτερόλεπτα
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 150 ml
- Λειτουργία ατμού που ανανεώνει γρήγορα ρούχα και υφάσματα
- Λειτουργία σιδερώματος, ισιώνει σημεία με πιο επίμονα τσαλακώματα.
- Τεχνολογία μίας θερμοκρασίας (ασφαλής για όλα τα υφάσματα που σιδερώνονται)
- Σκοτώνει έως και 99,9% των βακτηρίων σε 60 δευτερόλεπτα (2 τύποι βακτηρίων σε 3 επιφάνειες)
- Εργαστηριακά ελεγμένο προϊόν
- Παραγωγή ατμού 20 g/min
- Πάνω από 7 λεπτά συνεχούς ατμού με διακόπτη φραγμού ατμού
- Αξεσουάρ που περιλαμβάνονται στο σετ:
1 x Εξάρτημα για ευαίσθητα υφάσματα
1 x Εξάρτημα ταπετσαρίας
1 x υφασμάτινη βούρτσα
1 x τσάντα ανθεκτική στη θερμότητα
- Αυτόματη ασφαλής απενεργοποίηση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Μηχανικός έλεγχος
- Ελεγχος θερμοκρασίας
- Ένδειξη ετοιμότητας
- Διαστάσεις: 11 x 40 x 20 cm
- Μήκος καλωδίου: 3 μέτρα
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V, 50-60 Hz
- Χρώμα μπλε
- Βάρος: 1,5 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ισιώστε τις ζάρες και ανανεώστε τα υφάσματα με το Steam Genie 2 σε 1 με λειτουργία ατμού και σιδερώματος. Ο γρήγορος χρόνος προθέρμανσης 60 δευτερολέπτων και η τεχνολογία μίας θερμοκρασίας το καθιστούν γρήγορο και εύκολο στη χρήση.
- Ισχύς: 1700 W
- Γρήγορη θέρμανση: έως 60 δευτερόλεπτα
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 150 ml
- Λειτουργία ατμού που ανανεώνει γρήγορα ρούχα και υφάσματα
- Λειτουργία σιδερώματος, ισιώνει σημεία με πιο επίμονα τσαλακώματα.
- Τεχνολογία μίας θερμοκρασίας (ασφαλής για όλα τα υφάσματα που σιδερώνονται)
- Σκοτώνει έως και 99,9% των βακτηρίων σε 60 δευτερόλεπτα (2 τύποι βακτηρίων σε 3 επιφάνειες)
- Εργαστηριακά ελεγμένο προϊόν
- Παραγωγή ατμού 20 g/min
- Πάνω από 7 λεπτά συνεχούς ατμού με διακόπτη φραγμού ατμού
- Αξεσουάρ που περιλαμβάνονται στο σετ:
1 x Εξάρτημα για ευαίσθητα υφάσματα
1 x Εξάρτημα ταπετσαρίας
1 x υφασμάτινη βούρτσα
1 x τσάντα ανθεκτική στη θερμότητα
- Αυτόματη ασφαλής απενεργοποίηση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Μηχανικός έλεγχος
- Ελεγχος θερμοκρασίας
- Ένδειξη ετοιμότητας
- Διαστάσεις: 11 x 40 x 20 cm
- Μήκος καλωδίου: 3 μέτρα
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V, 50-60 Hz
- Χρώμα μπλε
- Βάρος: 1,5 Kg
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 1700 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 150 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 20 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Τεφλόν |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |