- -40,48 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Netezeste cutele si improspateaza tesaturile cu Steam Genie 2 în 1 cu functie de abur si calcat. Un timp deincalzire rapid de 60 sec. si tehnologia cu o singura temperatura il fac rapid si usor de utilizat.
CARACTERISTICI
- Putere: 1700 W
- Incalzire rapida: pana la 60 sec.
- Capacitate rezervor apa: 150 ml
- Functie de abur care improspateaza tesaturile
- Functie de calcat, netezeste cutele incapatanate
- Tehnologie cu o singura temperatura (sigura pentru toate tesaturile de calcat)
- Omoara pana la 99,9% din bacterii in 60 sec. (2 tipuri de bacterii pe 3 suprafete)
- Produs testat in laborator
- Debit de abur: 20 g/min
- Peste 7 min. de abur continuu cu comutator bariera de abur
- Accesorii incluse in set:
1 x atasament pentru tesaturi delicate
1 x atasament pentru tapiterie
1 x perie de material
1 x geanta rezistenta la caldura
- Oprire automata în siguranta
- Protectie la supraincalzire
- Control mecanic
- Control temperatura
- Indicator luminos
- Dimensiuni: 11 x 40 x 20 cm
- Lungime cablu: 3 m
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: albastra
- Greutate: 1,5 Kg
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Oprirea automată, Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 1700 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 150 ml |
| Debit abur (g/min) | 20 |
| Material talpa | Teflon |
| Lungime cablu | 3 m |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |