- Изчерпано

Парна ютия Hausberg
- Мощност: 2300 W
- Капацитет на резервоара: 400 мл
- Парна струя: 18г/мин
- Керамична гладеща плоча
- Функция впръскване с пара
- Система против капене
- Контрол на температурата
- Въртящ се кабел
- Размери: 30х12Х16 см
- Защита от прегряване
- Захранване: 220-240V, 50-60Hz
- Цвят: Черен/син
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Парна ютия Hausberg
- Мощност: 2300 W
- Капацитет на резервоара: 400 мл
- Парна струя: 18г/мин
- Керамична гладеща плоча
- Функция впръскване с пара
- Система против капене
- Контрол на температурата
- Въртящ се кабел
- Размери: 30х12Х16 см
- Защита от прегряване
- Захранване: 220-240V, 50-60Hz
- Цвят: Черен/син
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Син, Черен |
| Функции | Противокапкова система, Термостат, Защита против прегряване, Бързо загряване, Система за сигурност |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Незалепващо покритрие |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 2300 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 30 cm |