- Stoc epuizat

Fier de călcat cu abur Hausberg
- Putere: 2300 W
- Capacitate rezervor: 400 ml
- Jet de abur: 18g/min
- masa de calcat ceramica
- Functie de injectie abur
- Sistem anti-picurare
- Controlul temperaturii
- Cablu rotativ
- Dimensiuni: 30x12X16 cm
- Protectie la supraincalzire
- Alimentare: 220-240V, 50-60Hz
- Culoare: negru/albastru
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fier de călcat cu abur Hausberg
- Putere: 2300 W
- Capacitate rezervor: 400 ml
- Jet de abur: 18g/min
- masa de calcat ceramica
- Functie de injectie abur
- Sistem anti-picurare
- Controlul temperaturii
- Cablu rotativ
- Dimensiuni: 30x12X16 cm
- Protectie la supraincalzire
- Alimentare: 220-240V, 50-60Hz
- Culoare: negru/albastru
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Albastru, Negru |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Termostat, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire, Sistem de securitate |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Acoperiri non-stick |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2300 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 16 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 30 cm |