- Χωρίς απόθεμα

Σίδερο ατμού Hausberg
- Ισχύς: 2300 W
- Χωρητικότητα δοχείου: 400 ml
- Πίδακας ατμού: 18 g/min
- Κεραμική σιδερώστρα
- Λειτουργία έγχυσης ατμού
- Σύστημα κατά των σταγόνων
- Ελεγχος θερμοκρασίας
- Περιστρεφόμενο καλώδιο
- Διαστάσεις: 30x12x16 cm
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50-60Hz
- Χρώμα: Μαύρο/Μπλε
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Σίδερο ατμού Hausberg
- Ισχύς: 2300 W
- Χωρητικότητα δοχείου: 400 ml
- Πίδακας ατμού: 18 g/min
- Κεραμική σιδερώστρα
- Λειτουργία έγχυσης ατμού
- Σύστημα κατά των σταγόνων
- Ελεγχος θερμοκρασίας
- Περιστρεφόμενο καλώδιο
- Διαστάσεις: 30x12x16 cm
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50-60Hz
- Χρώμα: Μαύρο/Μπλε
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μπλε, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Θερμοστάτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Σύστημα ασφαλείας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Αντικολλητική επίστρωση |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2300 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 16 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 30 cm |