
- Мощност: 1500W
- Подвижен воден резервоар
- Капацитет на резервоара за вода: 250 мл
- Метална гладеща плоча
- Автоматично изключване когато устройството не се използва или резервоарат за вода е празен
- Количество пара (g/min): 35
- 3 режима на парата:
Нисък
Среден
Висок
- Бързо загряване: до 35 секунди
- Възможност за вертикално и хоризонтално пароподаване
- Автоматично изключване
- Дължина на кабела: 1.9 метра
- Аксесоари:
1 х Мерителна чашка
1 х Четка
- Цвят: Сив
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Защита против прегряване, Бързо загряване, Без кабел |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 1500 W |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 0.250 l |
| Количество пара (g/min) | 35 |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 29.3 cm |
| Дължина на кабела | 1.9 m |
| Гаранция | 24 месеца |