
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Χωρίς καλώδιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 1500 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.250 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 35 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Υψος | 29.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.9 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |