
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire, Nici un cablu |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Vertical |
| Putere | 1500 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 0.250 l |
| Debit abur (g/min) | 35 |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 29.3 cm |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Garanție | 24 luni |