- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял / Син |
| Функции | Система против котлен камък, Противокапкова система, Самопочистване, Термостат, Защита против прегряване, Система против варовик, Без кабел |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Регулиране на температурата, Функция пара, Лесно гладене |
| Тип | Вертикален, Хоризонтален |
| Мощност | 2200 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 0.300 l |
| Количество пара (g/min) | 25 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Color | Бял/Син |
| Гаранция | 24 месеца |