- Stoc epuizat

- Putere: 2200W
- Capacitate rezervor apa: 300 ml
- Dimensiuni: 32 x 15 x 26 cm
- Debit de abur: 25g/min
- Functioneaza cu si fara cablu
- Calcare uscata si cu abur
- Placa ceramica cu varf, contribuie la alunecarea usoara si accesul in locuri greu accesibile
- Termostat
- Potrivit pentru toate tipurile de textile
- Functie de amplificare a aburului
- Functie de abur constant
- Funceie de pulverizare (umidificare)
- Rezistenta mare la zgarieturi
- Posibilitate de calcare verticala (potrivit pentru perdele si haine suspendate)
- Sistem de autocuratare
- Sistem anticalcar
- Sistem anti-picurare
- Baza care permite ca fierul de calcat sa fie asezat pe masa de calcat fara a provoca arsuri
- Culoare: alb/albastru
- Greutate: 1,6 Kg(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 2200W
- Capacitate rezervor apa: 300 ml
- Dimensiuni: 32 x 15 x 26 cm
- Debit de abur: 25g/min
- Functioneaza cu si fara cablu
- Calcare uscata si cu abur
- Placa ceramica cu varf, contribuie la alunecarea usoara si accesul in locuri greu accesibile
- Termostat
- Potrivit pentru toate tipurile de textile
- Functie de amplificare a aburului
- Functie de abur constant
- Funceie de pulverizare (umidificare)
- Rezistenta mare la zgarieturi
- Posibilitate de calcare verticala (potrivit pentru perdele si haine suspendate)
- Sistem de autocuratare
- Sistem anticalcar
- Sistem anti-picurare
- Baza care permite ca fierul de calcat sa fie asezat pe masa de calcat fara a provoca arsuri
- Culoare: alb/albastru
- Greutate: 1,6 KgFisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb / albastru |
| Functii | Anti-scară, Un anti-anti-anti-, Auto-curățare, Termostat, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sistem anti-calcar, Nici un cablu |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Reglarea temperaturii, Funcția de aburi, Călătorie ușoară |
| Tip | Vertical, Orizontală |
| Putere | 2200 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 0.300 l |
| Debit abur (g/min) | 25 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Culoare | Alb / albastru |
| Garanție | 24 luni |