- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό / Μπλε |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτοκαθαριζόμενο, Θερμοστάτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα κατά των αλάτων, Χωρίς καλώδιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Ρύθμιση θερμοκρασίας, Λειτουργία ατμού, Εύκολο σιδέρωμα |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος, Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2200 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.300 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 25 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Βάρος | 1.6 Kg |
| Χρώμα | Λευκό/Μπλε |
| Εγγύηση | 24 μήνες |