- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Тази ютия предлага удобно и ефективно гладене, снабден с висока мощност на парата до 90 гр/мин, която лесно премахва дори най-упоритите гънки. Непрекъснатата пара от 25 гр/мин прави процеса на гладене още по-лесен. Функциите против капене и против варовик гарантират безпроблемно гладене и стабилна работа на уреда в продължение на дълъг период от време. Също така, възможността за използване на вертикална пара осигурява бързо освежаване или премахване на гънките от висящи дрехи и деликатни тъкани.
- Мощност: 2200W
- Капацитет резервоар: 300 мл
- Размери (дължина, ширина, височина): 27 х 10,8 х 13,5 см
- Парна струя: 90 гр/мин
- Непрекъсната изходна пара до 25 гр/мин
- Функция против капене
- Самопочистване
- Сушене
- Контрол на температурата
- Тип контролен панел: механичен
- Незалепваща керамична плоча
- Функция против варовик
- Вертикална пара
- Материал на гладещата повърхност: керамика
- Дължина на кабела: 1.90 м
- Тегло: 0,93 Kg
- Цвят: червен
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Червен |
| Функции | Противокапкова система, Самопочистване, Система против варовик, Сушене |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Незалепващо покритрие, Функция пара, Лесно гладене |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 2200W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 300 ml |
| Количество пара (g/min) | 90 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 13.5 cm |
| Ширина | 100 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Дължина на кабела | 1.90 m |
| Тегло | 0,93 Kg |
| Color | Червен |
| Гаранция | 24 месеца |