- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτοκαθαριζόμενο, Σύστημα κατά των αλάτων, Στέγνωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Αντικολλητική επίστρωση, Λειτουργία ατμού, Εύκολο σιδέρωμα |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2200W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 300 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 90 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 13.5 cm |
| Πλάτος | 100 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.90 m |
| Βάρος | 0,93 Kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |