- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Rosu |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Auto-curățare, Sistem anti-calcar, Uscare |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Acoperiri non-stick, Funcția de aburi, Călătorie ușoară |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2200W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Debit abur (g/min) | 90 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 13.5 cm |
| Latime | 100 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Lungime cablu | 1.90 m |
| Greutate | 0,93 Kg |
| Culoare | Rosu |
| Garanție | 24 luni |