- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Син |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Бързо загряване, Звуково алармиране |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | SteamGlide, OptimalTEMP, Smart Calc Clean |
| Тип | Вертикален, Хоризонтален |
| Мощност | 2400 W |
| Максимално налягане | 6 bar |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Ютия, Уред за гладене с пара |
| Количество пара (g/min) | 120 |
| Парна струя (g/min) | 120 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 22.2 cm |
| Ширина | 20.1 cm |
| Дължина | 38.4 cm |
| Тегло | 3.7 Kg |
| Дължина на маркуча | 1.6 м |
| Гаранция | 24 месеца |