- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire, Alarma audibilă |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | SteamGlide, OptimalTEMP, Smart Calc Clean |
| Tip | Вертикален, Хоризонтален |
| Putere | 2400 W |
| Presiune maxima | 6 bar |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Fier, Aburi |
| Debit abur (g/min) | 120 |
| Debit jet abur (g/min) | 120 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 22.2 cm |
| Latime | 20.1 cm |
| Lungime | 38.4 cm |
| Greutate | 3.7 Kg |
| Lungime furtun | 1.6 m |
| Garanție | 24 luni |